1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Evcil hayvan bakımı ve sağlığı rehberi Patpaty.com yayın hayatına 2021 Yılında başlamıştır. Petpaty.com ailesi olarak amacımız, evlerinde evcil hayvan bakımını üstlenen kişiler için doğru bilgiler paylaşmaktır. Onların bu süreçte, sevimli dostları için gerekli ihtiyaç ve bakımlarının güvenilir bilgilerle pekişmesini sağlamaktır.

Evcil hayvan bakımını üstlenen tüm bireyler için sitemizde birbirinden faydalı bilgiler bulunmaktadır. Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz evcil hayvan sağlığı hakkındaki tüm konular sayfamızda yer almaktadır. Elbette öncelikli olarak tavsiyemiz, sevimli dostlarınızın sağlığını kontrol ettirmeniz için uzman bir hekime göstermeniz yönündedir. Evcil hayvanlarınızın tüm bakım ve sağlık ihtiyaçlarının karşılanması niteliğinde kesinlikle uzman bir veterinerin yardımı alınmalıdır. Fakat onun dışındaki, uzman tavsiyelerine yönelik olarak hazırlanmış makalelerimizden de fikirler edinebilirsiniz.

Petpaty.com ailesi olarak, siz hayvan severler için en güvenilir ve en doğru bilgileri sitemizde paylaşmaya özen gösteriyoruz. Her bir makaleyi, uzmanların bilimsel görüşlerinden yola çıkarak araştırıp, doğru bilgiler ışığında yayınlıyoruz. Aklınıza takılan sorular veya sizin de evcil hayvan bakımı ve sağlığı hakkında tavsiyeleriniz olursa, makalelerimizin altındaki yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan iletişim bölümümüzden de bizlere mail gönderebilirsiniz. Sevgiler…